Dotrzymałem słowa - będzie więcej miejsc parkingowych na osiedlu Bobrowniki

21 08 2021

Przez wiele lat zarówno poprzedni jak i obecny burmistrz pozostawali głusi na mój postulat stworzenia parkingu przy ul. Jaśminowej obok skrzyżowania z ul. Nadwieprzańską. Parking jednak powstanie dzięki wprowadzeniu tego wniosku do tegorocznego budżetu gminy przez większość radnych. Można o tym przeczytać TUTAJ. Prace związane z jego powiększeniem i utwardzeniem właśnie się rozpoczęły.

Utwardzona zostanie powierzchnia 720 m2, dzięki czemu powstanie kilkadziesiąt miejsc parkingowych. Warto wspomnieć, że jest to już trzeci tego typu parking, o którego utwardzenie zabiegałem. Wcześniej udało się wywalczyć utwardzenie parkingu przy ul. Braci Wójcickich (czytaj TUTAJ) oraz parkingu przy ul. Wojska Polskiego, który jednak wymaga kolejnych prac i utwardzenia z prawdziwego zdarzenia. Mam nadzieję, że w przypadku parkingu przy ul. Jaśminowej to utwardzenie będzie odpowiednie.

Chciałbym z tego miejsca podziękować radnym, którzy głosowali za wnioskiem w sprawie utwardzenia parkingu przy ul. jaśminowej, gdyż bez tego parking dalej byłby parkingiem błotno-ziemnym. Po raz kolejny w tej kadencji rada miejska pokazała, że można coś zrobić w tym mieście i są na to pieniądze. Wystarczy…chcieć.

Realizuję swój program wyborczy - dotrzymuję słowa.


Opcje

Info