Informator miejskich radnych - czytajcie!

26 06 2014

Czy sprawdzaliście już swoje skrzynki pocztowe? Jeśli nie, zróbcie to koniecznie! Do końca tygodnia znajdziecie tam “Informator miejskich radnych”. Takich informacji nie znajdziecie w żadnym urzędowym portalu, gdyż są one bardzo niewygodne dla burmistrza i obecnego układu łęczyńskiej władzy. Informacje, które Wam prezentujemy mają swoje potwierdzenie w dokumentach, nagraniach bądź zdjęciach. Nie są to wyssane z brudnego palca kłamstwa, które musielibyśmy później prostować jak niektórzy radni koalicji. Uważamy, że zasługujecie Państwo jako mieszkańcy Łęcznej, na rzetelną wiedzę o tym co dzieje się w mieście i jak rządzi nim obecna ekipa.

Za przekazywanie tych informacji spotykają nas ze strony rządzącego Łęczną układu bezpardonowe ataki i pomówienia. Pisząc bzdury w “Pojezierzu” ludzie burmistrza Kosiarskiego boją się wziąć za to odpowiedzialność i zasłaniają się nieistniejącym redaktorem Drozdem, który w kolejnych numerach gazety zmienia swoje imię. Nie dajcie się na to nabrać. Tak postępują tchórze, którzy wiedzą, że kłamią i boją się odpowiedzialności. Ludzie Ci nie rozumieją widocznie, ze można myśleć samodzielnie, mieć własne zdanie i stać po stronie ludzi, a nie podwyżkowego burmistrza.

Nasza praca jako radnych nie sprowadza się do przesiadywania w radzie, plotkowania i wypijania przy tym litrów urzędowej kawy, by potem głosować w ciemno jak każe burmistrz. Dla nas funkcja radnego to coś więcej niż dodatek do ranty bądź emerytury i sposób na zabicie nudy. Zawsze staliśmy i będziemy stać po Waszej stronie, bo jest to dla nas ważniejsze niż funkcja w radzie w zamian za brak krytyki antyspołecznych działań burmistrza.

Nasza krytyka Teodora Kosiarskiego i jego wiernych radnych nie wynika z uprzedzeń czy personalnych sporów. Nigdy nie krytykowaliśmy potrzebnych miastu i jego mieszkańcom inwestycji, ale nie będziemy godzić się na ciągłe podwyżki podatków i opłat uderzające w mieszkańców i zwiększające koszty życia w tym mieście. Nie godziny się także na przejawy nepotyzmu w miejskich jednostkach organizacyjnych oraz na marnotrawienie publicznych pieniędzy, Waszych pieniędzy na na chore pomysły, typu hotel w CK dla artystów.

Krytykujemy głupotę i urzędnicze nieróbstwo, ale mamy też gotowe rozwiązania. Przez 4 lata zbieraliśmy Wasze sugestie i wnioski i na tej podstawie składaliśmy prospołeczne projekty uchwał. Propozycje te jednak natrafiały na silny opór radnych koalicji burmistrza. Jak głosowali ci ludzie prezentowaliśmy Państwu w “Informatorze radnych rady miejskiej”. Ten opór jest niczym beton, który skruszyć można jedynie przy Waszej pomocy.

Zachęcamy Państwa do kontaktu z nami, zgłaszania swoich pomysłów i wniosków. Zmieniajmy razem Łęczną na lepsze. W przeciwieństwie do obecnej władzy my wierzymy, że w Łęcznej “DA SIĘ”.


Opcje

Info