Sylwestrowe prawie otwarcie nowego targowiska

31 12 2012

Przemijający rok 2012 dla Urzędu Miejskiego rządzonego przez Teodora Kosiarskiego kończy się kolejną wpadką, żeby nie powiedzieć kompromitacją. Zamiast zapowiadanego szumnie sylwestrowego otwarcia nowego targowiska na ul. Przemysłowej kupcy zastali zamkniętą bramę i w konsekwencji musieli handlować przy ulicy prowadzącej na nowo wybudowany obiekt. Brawo Panie burmistrzu !

Targowisko prawie gotowe, a 31 grudnia pierwsze handlowanie - można przeczytać w grudniowym biuletynie informacyjnym Urzędu. Targowisko którego koszt to ponad 1,15 mln zł miało być wybudowane do Świąt Bożego Narodzenia - czytamy dalej. Po raz kolejny więc treści z urzędowego biuletynu mają się ni jak do łęczynskiej rzeczywistości. Warto przypomnieć tylko zapowiadane boisko na Os. Samsonowicza, a teraz otwarcie targowiska. Czy w takim razie jest w ogóle sens wydawania publicznych pieniędzy na taki oto biuletyn ?

We wczorajszym wydaniu Panoramy Lubelskiej także można było usłyszeć zapowiedzi dzisiejszego otwarcia targowiska. Co więc się stało, że znowu się Panie Burmistrzu NIE DAŁO?

Oczywiście kupcy, którzy zamiast na nowym targowisku handlowali przy okolicznych ulicach do niego prowadzących i niekiedy w kałużach opłatę targową zapłacić musieli. O tym nie zapomniano. Szerzej w tym temacie na swoim blogu piszę radny Sebastian Pawlak - TUTAJ

I tak oto kończy ten rok rządząca ekipa burmistrza Kosiarskiego. Kolejny rok też nie zapowiada się lepiej - w końcu będzie oparty na oszczędnościowym budżecie. Oczywiście w kolejnym wydaniu urzędowego biuletynu informacyjnego znowu przeczytamy zapewne, że wszystko jest pięknie, a kupcy handlują już przecież w “super warunkach”. Póki co poniżej przedstawiam dzisiejsze zdjęcia zamkniętego targowiska.


Opcje

Info